Из-за обильных снегопадов и сильного ветра, которые принес в Одесскую область циклон 18 января, в регионе повреждены 1100 опор воздушных линий электропередач. Об этом сообщил глава облгосадминистрации Максим Степанов.

«Ситуация остается сложной. Специалисты работают в круглосуточном режиме с 18 января. Дополнительно привлечены аварийные бригады из трех регионов – Киевской, Черкасской и Кировоградской. В последний раз стихия с подобными последствиями фиксировалась в области в прошлом веке», – заявил Степанов.

Синоптики вже назвали стихію 18 січня суворішою за ту, що панувала у 2000му. Цю порівнюють із катаклізмом 1975 року. Звісно, на Одещині з року в рік випадає чимало снігу. Але зараз не в опадах справа. Вітер 18 січня пориві сягав 30 м/с!!! Це в два рази більше критичної швидкості вітру для посадки літака. За такого вітру здоровій людині важко йти та дихати. Й саме за такого вітру ламаються стовпи та падають опори ліній електропередач.Опора — це не просто дріт. Це залізна або залізобетонна вишка, що з’єднує лінії електропередач. І якщо через вітер у регіоні ламається десяток опор — це вже велика проблема. Ввечері 18 січня вітер повалив більше 1000!!! опор повітряних ліній електропередач. Це — близько 600 знеструмлених населених пунктів. Зрозуміло, що для кожного важливо, аби світло з’явилося саме в його домівці, і це зрозуміло. Тому що своє завжди болить більше сусідського. Наразі нам залишається підключити 198 населених пунктів. На місцях постійно працюють люди. Деякі з них — вже третю добу поспіль без відпочинку. Бригади працюють у посиленому режимі, аби тепло та світло якомога швидше з'явилося в кожній оселі.P.S: Відео знято на півдні Одещини, так ж ситуація була по всій області.

Publié par Максим Степанов sur dimanche 21 Janvier 2018

По данным ГУ ГСЧС в Одесской области, к вечеру 21 января в области обесточенными оставались  126 населенных пунктов. Над возобновлением энергоснабжения работают 94 аварийные бригады и 148 единиц техники.

Отметим, что власти Измаила вчера приняли решение о продлении каникул в школах города из-за перебоев с электроснабжением, вызванных сильным снегопадом.

«В связи с нестабильным энергоснабжением города и ожидаемым ухудшением погодных условий с вечера 21 по 23 января комиссией по технике безопасности и чрезвычайных ситуаций принято решение продолжить школьные каникулы до среды, 24 января, включительно», – написал руководитель города в Facebook.

Loading...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ