Финансы

Зруйноване майно: в Україні розширюють компенсації

“> Зруйноване майно: в Україні розширюють компенсації

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про розширення компенсацій за пошкоджене або зруйноване майно внаслідок російської агресії. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Цей законопроєкт розширює програму "єВідновлення", яка стартувала 10 травня в Україні.

Згідно з нововведенням, громадяни, які зробили ремонт пошкодженого житла за власний кошт, тепер зможуть претендувати на виплату в рамках програми "єВідновлення".

Розширення цієї програми дозволить більшій кількості українців отримати компенсацію за ремонт та відновлення свого майна, яке постраждало внаслідок агресії.

Очікується, що такі виплати розпочнуться з початку 2024 року. У цілому ця програма спрямована на допомогу громадянам, чиє майно було пошкоджене або зруйноване, і вона включає в себе компенсації для різних видів ремонту та відновлення житла.

Раніше в Україні стартувала нова ініціатива фінансової підтримки для переселенців. ЇЇ суть полягає у наданні компенсацій за оренду житла у трьох областях – Черкаській, Київській та Кіровоградській.  

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може