Финансы

Україна з грудня зможе імпортувати більше електрики з ЄС

“> Україна з грудня зможе імпортувати більше електрики з ЄС

Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що Україна розширила можливості імпорту електроенергії з Європейського союзу на понад 1,5 ГВт.

Про це йдеться у заяві Міністерства енергетики.

"Ми дякуємо ENTSO-E (європейську мережу операторів системи передачі електроенергії, – ред.) за ухвалення цього рішення. З приходом холодів ворог посилив атаки на нашу енергетичну інфраструктуру.

У таких умовах наявність резервів і можливостей імпортувати більші обсяги електроенергії з країн ЄС – це важливий інструмент для підтримки енергосистеми та її стійкості", – зазначив міністр.

Галущенко акцентував у своїх виступах на необхідності розширення можливостей для імпорту електроенергії в Україну, що було особливо важливим на міжнародних нарадах.

Міністр енергетики заявив, що розширення пропускних спроможностей для імпорту електроенергії з Європейського союзу дозволить не тільки забезпечити стабільність української енергосистеми протягом наступної зими, але й підвищить загальний рівень енергетичної безпеки на континенті.

Також Галущенко підкреслив важливість прийняття рішення Регіональною групою континентальної Європи ENTSO-E, яке змінило статус синхронізації з "випробувального" на "постійний", що визначає ключовий крок у напрямку повної інтеграції української електромережі з європейською.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може