Финансы

У Чехії збільшать виплати українським біженцям

“> У Чехії збільшать виплати українським біженцям

У наступному році українські біженці, які отримують фінансову допомогу в Чехії, можуть очікувати збільшення компенсації на оплату житла.

Про це заявив міністр праці та соціальних справ Чехії Маріан Юречка, за інформацією видання Pro Ukrainu.

Міністр висловив можливість перегляду встановлених лімітів на компенсацію оренди житла для біженців, які враховуються при визначенні грошової допомоги.

Рішення наразі перебуває на етапі обговорення і узгодження, і конкретні суми збільшення допомоги ще не визначено.

Зазначається, що у липні значно скоротили грошову допомогу для біженців в Чехії, особливо в частині виплат за оренду житла, які надавались лише тим, у кого доходи були нижчі за прожитковий мінімум. Це призвело до фінансових труднощів для багатьох біженців, які намагаються врегулювати свої фінансові зобов'язання. Тепер уряд Чехії розглядає можливість коригування розміру допомоги.

Міністр Юречка наголосив, що зменшення допомоги у липні було спрямоване на стимулювання біженців до пошуку роботи, але воно призвело до серйозних фінансових труднощів, які зараз намагаються врегулювати. Він також підкреслив, що уряд вніс корективи умови екстреної допомоги, щоб забезпечити адресну допомогу українським біженцям.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може