Финансы

У США зростає видобуток сланцевої нафти через скорочення експорту ОПЕК+

“> У США зростає видобуток сланцевої нафти через скорочення експорту ОПЕК+

Американські бурові компанії, які працюють у Пермському басейні у Західному Техасі та на сланцевих родовищах Баккенівської формації у Північній Дакоті, збільшили видобуток сланцевої нафти до рекордного рівня на тлі рішення країн ОПЕК+ скоротити експорт "чорного золота". Про це повідомляє Bloomberg.

Видобуток нафти зараз випереджає оцінки американських прогнозистів на 0,8 млн б/д і досягає 13,3 млн б/д. Аналітики очікували на незначне зростання видобутку нафти в США цього року через обіцянки американських нафтових компаній стримувати видатки і зосередитися на поверненні коштів акціонерам.

Bloomberg зазначає, що прогнозисти недооцінили роль приватних компаній, які не звітують про фінансові результати щокварталу.

Наприкінці листопада країни ОПЕК+ дійшли згоди, за якою Саудівська Аравія продовжує добровільне скорочення експорту нафти на 1 млн б/д, росія збільшує скорочення до 500 тис. б/д, інші країни організації сукупно скорочують нафтоекспорт на 500 тис. б/с с. Угода діє до березня 2024 року.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може