Финансы

Єврокомісія виділяє 65 млн євро країнам, які приймають біженців з України

“> Єврокомісія виділяє 65 млн євро країнам, які приймають біженців з України

Європейська комісія оголосила про призначення понад 65 мільйонів євро для чотирьох країн, які приймають громадян України, що шукають захист від війни, ініційованої росією.

Про це йдеться в оголошенні на веб-сайті Єврокомісії.

Фінансування буде здійснюватися через Фонд притулку, міграції та інтеграції для підтримки Болгарії, Чехії, Польщі та Румунії, які приймають українських біженців.

Ці кошти будуть використовуватися для полегшення фінансового тиску на систему адаптації біженців у зазначених країнах та надання їм можливості гарантувати прийнятний рівень підтримки, послуг та допомоги тим, хто тимчасово перебуває під захистом ЄС.

Болгарія, Чехія, Польща та Румунія можуть використовувати це додаткове фінансування для переходу від "колективного" притулку для біженців до їх індивідуального розселення у приватному секторі, забезпечуючи українцям фінансову допомогу на перехідний період, а також доступ до мовного тренування, соціальних та медичних послуг тощо.

Органи влади цих країн, громадські та міжнародні організації, залучені до відповідних проєктів, можуть почати їхню реалізацію негайно, і Єврокомісія буде вести контроль за використанням виділених грошових коштів через фінансові служби ЄС.

Нагадаємо, влада Ірландії обговорює скорочення розмірів щотижневої допомоги для українських біженців з 220 євро до 38,8 євро – більше ніж у п'ять разів. Також планується скоротити термін державного розміщення біженців до 90 днів.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може