Финансы

В Україні здорожчало оформлення документів: скільки і за що треба віддати

“> В Україні здорожчало оформлення документів: скільки і за що треба віддати

З початку січня збільшилася вартість отримання різних документів, таких як паспорт громадянина України у формі ID-картки, посвідки на тимчасове або постійне проживання, а також посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

Представники Державної міграційної служби пояснюють це тим, що ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" змінило вартість бланків деяких біометричних документів.

Таким чином, з 1 січня вартість оформлення паспорта громадянина у формі ID-картки становить 874 грн. протягом 10 робочих днів (порівняно з попередніми 820 грн.), 504 грн. протягом 20 робочих днів (порівняно з попередніми 450 грн.), а вартість 626 грн. буде введена через шість місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

Вартість отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні тепер складає 1056 грн. (порівняно з попередніми 918 грн.), а посвідки на постійне проживання в Україні – 1151 грн. (порівняно з попередніми 1013 грн.). Вартість отримання посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон зросла до 6867 грн. (порівняно з попередніми 5337 грн.).

Важливо відзначити, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для отримання документів до 31 грудня 2023 року, отримають їх за старою ціною. Ті, хто вже оплатив адміністративні послуги до 31 грудня 2023 року, але ще не подав заяву для отримання документів, будуть зобов'язані доплатити за тарифами, які діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Важливо відзначити, що оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше залишається безоплатним.

Читайте також:

Податки для ФОП з 1 січня 2024 року: Гетманцев розповів про нововведення

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може