Финансы

Паризький монетний двір знищить 27 млн монет, які не сподобалися Єврокомісії

“> Паризький монетний двір знищить 27 млн монет, які не сподобалися Єврокомісії

Паризький монетний двір викарбував 27 млн монет без схвалення їхнього дизайну Єврокомісією. Тепер їх доведеться знищити та перекарбувати наново, пише видання La Lettre.

Monnaie de Paris – організація, що відповідає за карбування євро у Франції, у листопаді викарбувала монети номіналами 10, 20 та 50 євроцентів з новим дизайном. Такий наказ надав генеральний директор організації Марк Шварц.

Чиновникцхотів, щоб нові монети були представлені 7 грудня міністру економіки та фінансів Брюно Ле Меру, коли він відвідуватиме штаб-квартиру Паризького монетного двору на набережній Конті.

1 грудня директорат з економічних та фінансових питань Єврокомісії (ECFIN) не схвалив дизайн монет. У директораті заявили, що зірки, зображені на монеті, "важкі для читання".

27 млн викарбуваних монет становлять 4% річного виробництва Паризького монетного двору. Знищення монет коштуватиме бюджету держустанови від 700 тис. євро до 1,2 млн євро. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може