Финансы

Безкоштова заміна лічильників: як записатись та замінити техніку

“> Безкоштова заміна лічильників: як записатись та замінити техніку

Деякі домогосподарства в Україні можуть безкоштовно замінити старі лічильники на "розумні" прилади обліку. Для цього діє спеціальна програма. Про це повідомляє "Прикарпаттяобленерго".

Програми для безплатного встановлення смартлічильників затверджує Національна комісія.

Відповідно до вимог, заміну на багатотарифні лічильники безкоштовно проводять там, де цього вимагає економічна доцільність, автоматизація приладів обліку, можливість знизити втрати та якщо лічильники вийшли зі свого терміну експлуатації.

З цього слідує, що потрапити до програми безкоштовної заміни лічильників за власним бажанням у споживачів не вийде. Адже саме енергетики обирають населені пункти чи багатоквартирні будинки, які будуть до неї включено.

Однак встановлення так званого "розумного" лічильника дозволить заощадити на електроенергії. Такий прилад рахуватиме спожиту електроенергію за двома тарифами – денним (2,64 грн кВт/год) та нічним (1,32 грн кВт/год).

Також лічильник автоматично надсилає показники.

Читайте також, як зберегти ментальне здоровʼя під час блекаутів.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може