Финансы

Болгарія подовжила тимчасовий захист для українських біженців

“> Болгарія подовжила тимчасовий захист для українських біженців

Уряд Болгарії продовжив термін дії програми гуманітарної допомоги для українських громадян, які перебувають на території країни. Програма діятиме до березня 2025 року, повідомляє видання Novinite з посиланням на пресс-службу уряду.

Уряд продовжує рішення щодо надання тимчасового захисту для громадян України на один рік, починаючи з 4 березня 2024 року.

Статус тимчасового захисту дає біженцям право на роботу, безкоштовне медичне обслуговування та отримання фінансової підтримки.

Нагадаємо, американське видання Politico з посиланням на європейських дипломатів повідомило, що Україна домовляється з Євросоюзом про запровадження міграційних правил ЄС, які б допомогли повернути "українських біженців на Батьківщину в 2025 році.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може