Финансы

British American Tobacco оголосила про продаж бізнесу в рф і Білорусі

“> British American Tobacco оголосила про продаж бізнесу в рф і Білорусі

Один з найбільших світових виробників тютюнових виробів British American Tobacco (BAT) оголосив про продаж свого бізнесу в росії та Білорусі.

Покупцем активів стане консорціум на чолі з топ-менеджментом BAT Russia. Сума угоди не розголошується, одна з її умов –  збереження умов для співробітників компаній, що діють зараз, впродовж двох років. Закрити угоду планується впродовж наступного місяця. 

"Після завершення угоди British American Tobacco більше не буде присутньою в росії та Білорусі і не отримуватиме жодного фінансового прибутку від продажів на цих ринках", йдеться в заяві компанії.

У росії British American Tobacco має фабрику "БАТ-СПб" у Санкт-Петербурзі. До "БАТ Россия" також входить компанія "Международные услуги по маркетингу табака", яка займається маркетингом і продажами.

British American Tobacco виробляє сигарети Dunhill, Kent, Vogue, Rothmans, Pall Mall, Lucky Strike та "Ява", а також пристрій для нагрівання тютюну glo та стіки neo. Усі торгові марки залишаться у власності російського бізнесу.

Після початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну про плани піти з російського ринку або припинити інвестиції у виробництво в рф оголосили інші великі виробники тютюнових виробів:

  • Imperial Brands (Davidoff, West, "Максим"),
  • Philip Morris (Marlboro, Parliament, Bond , Chesterfield, L&M),
  • Japan Tobacco (Winston, Camel, LD).

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може