Финансы

Бюджет на наступний рік: Роксолана Підласа розповіла деталі

“> Бюджет на наступний рік: Роксолана Підласа розповіла деталі

У четвер, 14 вересня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" народна депутатка, голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа розповіла, що відомо з приводу бюджету на наступний 2023 рік. 

За її словами, сьогодні продовжуються наради в Кабінеті міністрів з приводу того, як буде виглядати бюджет на наступний рік. 

Я думаю, що вже у понеділок ми зможемо конкретно обговорювати документ, який буде опубліковано на сайт Верховної Ради. Що одразу можу сказати по цифрах – видатки на оборону складуть не 1,6 трильйона гривень, а 1,9 трильйони гривень.

"Тобто майже 2 трильйони гривень складуть видатки на українську оборону, тому що у цьому році ми будемо підвищувати видатки на додаткові 300 млрд гривень. І цей документ ми будемо розглядати у Верховній Раді вже найближчими тижнями. До кінця вересня сподіваємось його ухвалити в цілому", – додала вона.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може