Финансы

Чи будуть підвищення податків у 2024 році: міністр фінансів дав відповідь

“> Чи будуть підвищення податків у 2024 році: міністр фінансів дав відповідь

В державному бюджеті на наступний рік не передбачено збільшення податків, і планується збереження стабільної податкової системи. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Ми не збираємося вносити зміни окремі у Податковий кодекс. Ми вважаємо, що податкова система має бути стабільною під час війни, – сказав він.

Глава Міністерства фінансів повідомив, що видатки на сектор безпеки і оборони у наступному році залишаться на рівні не меншому, ніж у поточному році, і планується фінансування цих видатків власними ресурсами.

Решта витрат будуть забезпечені за рахунок фінансової допомоги від міжнародних партнерів.

Податків ми збираємо в річному вимірі 1,3 трлн грн, видатки сектору безпеки і оборони – понад 1,6 трлн грн. Ми маємо прийняти той факт, що бюджет на 2024 рік буде з не меншими цифрами на сектор безпеки та оборони, – зазначив Марченко.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може