Финансы

Чи можна отримати субсидію без договору оренди та прописки: у ПФУ дали відповідь

“> Чи можна отримати субсидію без договору оренди та прописки: у ПФУ дали відповідь

Українці, які примусово залишили свої будинки через військові дії та переселилися до безпечніших місць, мають право на отримання субсидій.

Про це повідомляє Пенсійний фонд.

Там зазначили, що житлова субсидія може бути надана одному з членів сім'ї, які не мають офіційного зареєстрованого проживання у житловому приміщенні, але фактично проживають там за умовами оренди. Однак у випадках, коли особи проживають у житловому приміщенні, яке не є їх власністю, і є внутрішньо переміщеними особами, субсидія може бути призначена навіть без укладеного договору оренди.

Раніше "Подробиці" повідомляли, що скасування житлової субсидії може стати наслідком порушення громадянином умов, на яких надається ця допомога, або якщо він увійшов у категорію населення, яка не має права на отримання цих пільг. Про причини, чому вам можуть не дати субсидію читайте у нашому матеріалі.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може