Финансы

Чи вистачить газу на наступний опалювальний сезон: в НАК “Нафтогаз України” дали відповідь

“> Чи вистачить газу на наступний опалювальний сезон: в НАК "Нафтогаз України" дали відповідь

Обʼєму газу, який наразі виробляє Україна, буде достатньо для того, аби пройти опалювальний сезон у 2024-2025 роках. Про це у четвер, 25 квітня, заявив голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

"Що стосується газу, то консолідований об'єм наших планів на 24-й рік складає приблизно 15 млрд кубометрів, це є досить суттєве зростання у порівнянні з минулим роком, за перший квартал наш план повністю виконаний, тому будемо рухатися до подальших рекордів наступного опалювального сезону.

Я впевнено можу сказати, що цього об'єму, який ми плануємо видобути, буде достатньо, щоб пройти 2024-й рік і відповідно опалювальний сезон 2024-2025 років, використовуючи газ власне українського видобутку, і ми маємо цим пишатися", – відповів Чернишов.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може