Финансы

Чому вам можуть не дати субсидію: перелік причин

“> Чому вам можуть не дати субсидію: перелік причин

Скасування житлової субсидії може стати наслідком порушення громадянином умов, на яких надається ця допомога, або якщо він увійшов у категорію населення, яка не має права на отримання цих пільг.

"Подробиці" зібрали причини, за яких вам можуть не надати допомогу. Під час підготовки публікації використали матеріали: Мінсоцполітики та ПФУ.

Громадяни, які мають заборгованість за комунальні послуги, ризикують втратити субсидію у розмірі понад 680 гривень, яка накопичилась протягом 3 місяців. Якщо заборгованість не буде виплачена, ПФУ відкликає право на субсидію для споживача. Щоб відновити субсидію, необхідно повністю погасити борг або укласти договір про реструктуризацію.

Чому вам можуть не дати субсидію: перелік причин

У наданні субсидії відмовляють у наступних випадках:

  • якщо є повнолітній член родини, який ніде не навчається і не працює
  • площа квартири більш як 130 кв. м, а будинку – більш як 230 кв. м
  • якщо є автомобіль, випущений менш як 5 років тому, або два і більше авто, випущених менше як 15 років тому. При цьому обмеження не стосуються мопедів та велосипедів
  • є депозит розміром більш як 100 тис. грн
  • не повернули зайві кошти, отримані по субсидії
  • хтось з членів домогосподарства має борг за аліментами 3 місяці і більше

Субсидію надають особам, у яких комунальні витрати становлять понад 15% загального доходу сім'ї. При призначенні житлової пільги враховують загальний дохід всіх членів сім'ї, площу проживання та наявність заборгованості за комунальними послугами.

Чому вам можуть не дати субсидію: перелік причин

Раніше ми писали, що згідно з прийнятим Верховною Радою бюджетом 9 листопада, українці, які мають статус інваліда, можуть очікувати зростання мінімальної пенсії по інвалідності у наступному 2024 році. Також зазначено, що особи, визнані непрацездатними, отримають соціальні виплати.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може