Финансы

Чотири літаки за вихідні: експерт прокоментував збиття російських винищувачів Су-34

“> Чотири літаки за вихідні: експерт прокоментував збиття російських винищувачів Су-34

Су-34 – основний літак винищувач тактичної авіації росіян. Знищення цих літаків вибиває їх ресурс. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив ексінженер з випробувань конструкторського бюро "Антонов", авіаційний експерт Костянтин Криволап.

"В основному росіяни застосовують зараз КАБ. Вони їх запускають з усіх універсальних пускових контейнерів, які мають свої великі наведення і можуть там планувати. Вони їх вимушені скидувати на відстані не ближче ніж 25-30 км від зони бойового зіткнення, для того щоб цими КАБами вражати наші війська. У Авдіївці, наприклад, вони в день скидували 60-70 цих КАБів. Це дуже у них серйозна зброя. Вона не вибіркова, вона не точна. Просто її кількість на складах за межами розуміння. Носіями цих КАБів є саме Су-34. Це – основний літак винищувач тактичної авіації росіян. Знищення цих літаків вибиває їх ресурс", – зазначив Криволап.

Він додав: "Зараз можна спостерігати такий процес, що ми вибиваємо кількість і темп вибивання цих літаків вищий, аніж можливості росії їх знову робити і підготовувати до них льотний персонал".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може