Финансы

Ціна на газ для населення залишиться незмінною щонайменше до 2025 року – голова правління НАК “Нафтогаз України”

“> Ціна на газ для населення залишиться незмінною щонайменше до 2025 року - голова правління НАК "Нафтогаз України"

Ціна на газ для населення залишиться незмінною щонайменше ще на один рік, адже наразі діє мораторій на підвищення тарифів.

Про це у четвер, 25 квітня, заявив в ефірі телемарафону "Єдині новини" Олексій Чернишов, голова правління НАК "Нафтогаз України".

"Моя мета – заспокоїти вас і всіх українців. "Нафтогаз", як національна компанія, діє в національних інтересах. В умовах війни, певних складнощів в економіці ми маємо підтримати українців.

Також хочу нагадати, що діє мораторій на будь-яке підвищення тарифів на опалення, а також на користування природним газом. Відтак "Нафтогаз" забезпечить дію існуючої ціни на газ для населення. Вона складає за один кубометр 7,96 грн і діятиме щонайменше до 1 травня 2025 року, тобто наступний період", – сказав Чернишов.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може