Финансы

Ціна нафти російської марки Urals впала нижче за $60

“> Ціна нафти російської марки Urals впала нижче за $60

Вартість російської нафти марки Urals у портах Балтійського моря впала нижче стелі цін у $60 за барель. Reuters з посиланням на трейдерів повідомляє, що зниження цін спричинили нові санкції США проти судновласників з ОАЕ та послаблення світових цін на нафту.

Фрахтові ставки на постачання нафти Urals з російських портів Приморськ і Усть-Луга зросли з $8 млн минулого тижня до $9,2-9,5 млн.

Ф'ючерси на Brent зросли до $78,22 за барель (+1% порівняно з ціною наприкінці минулого тижня). Розрахункова ціна на Urals на умовах FOB при доставці з Балтики до Індії 17 листопада впала до $58-59 за барель.

Ціни на Urals впритул наблизилися до рівня цінової стелі і в деяких випадках нижче, це очевидний тренд.

Нагадаємо, 5 грудня 2022 року набуло чинності ембарго Євросоюзу на морські постачання нафти з рф. Країни "Великої сімки" (G7), ЄС і Австралія запровадили стелю цін на російську нафту, що постачається морем, на рівні $60 за барель. У вересні 2023 року нафта Urals торгувалася на рівні $86.

З 5 лютого 2023 року аналогічні обмеження почали діяти на поставки російських нафтопродуктів. Граничну вартість було визначено на рівні $100 та $45 за барель залежно від категорії нафтопродуктів. Для зміни цих обмежень потрібна згода всіх держав ЄС та членів G7.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може