Финансы

Ціна золота впала до мінімуму за останні півроку

“> Ціна золота впала до мінімуму за останні півроку

Вартість золота в ході торгів на біржі Comex (підрозділ Нью-Йоркської товарної біржі) опустилася нижче відмітки $1,9 тис. за тройську унцію.

Востаннє вартість дорогоцінного металу досягала цього рівня 15 березня 2023 року, і таким чином оновила піврічний мінімум. 

Станом на 18:17 за київським часом ціна золота становила $1 899,6 за тройську унцію (-0,95%). До 00:25 27 вересня золото коштувало $1 893,5 за тройську унцію (-26,6% (-1.39%)).

Як пояснюють ринкові аналітики, зниження котирувань пов'язані з очікуванням підйому ставки ФРС, що веде до зростання дохідності казначейських облігацій і знижує привабливість дорогоцінного металу.

Міжнародні інвестори скорочують вклади у золото, внаслідок чого активи біржових фондів досягли мінімуму з березня 2020 року. Втім, аналітики очікують, що подальше зниження котирувань металу не буде значним.

Котирування золота знижуються на тлі ще більшого падіння цін інших благородних металів. Так, вартість срібла в ході торгів на Comex впала до $22,55 за тройську унцію, що на 4% нижче за значення кінця минулого тижня.

Котирування платини знизилися на 3,7%, до $891,9 за унцію, паладій втратив у ціні 2,6%, і його котирування відкотилися до $1 218,9 за унцію.

Динаміка ринку золота в 2023 році

Ціна золота впала до мінімуму за останні півроку

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може