Финансы

Ціни на пальне в Україні: експерт розповів, чи очікувати вартості 80 грн за літр

“> Ціни на пальне в Україні: експерт розповів, чи очікувати вартості 80 грн за літр

Перший етап підвищення цін на пальне заплановано на 1 липня. Про це розповів Сергій Куюн, експерт паливного ринку, директор "Консалтингової групи А-95" в ефірі телемарафону.

"Наразі це тільки законопроєкт. Перший етап підвищення заплановано на 1 липня. Я вважаю, що не обовʼязково ціна зросте. Якби сьогодні запроваджували ці зміни, би в взагалі не відчули змін на бензин та дизель, оскільки ціна падає через сприятливу зовнішню конʼюнктуру.

Що буде через місяць – 1 липня, важко сказати. Якщо й тоді ціна буде йти на зниження, думаю, ніхто цього і не побачить. У будь-якому разі йдеться про 1,5 – 2 грн. Це, на мій погляд, не дуже трагічно", – сказав Куюн.

Також він прокоментував чутки про підвищення цін до 80 грн за літр.

"Сьогодні лунають цифри 75-80 грн за літр, абсолютно незрозуміло, звідки люди взяли ці цифри. Йдеться про досить "косметичне" збільшення цін, яке є буденним, зазвичай люди навіть цього не помічають", – відповів експерт.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може