Финансы

Цьогоріч Україна може виробити зброї ще на $10 млрд, якщо буде фінансування

“> Цьогоріч Україна може виробити зброї ще на $10 млрд, якщо буде фінансування

Україна шукає додаткові кошти для виробництва вітчизняної зброї для своїх військ. Зараз розрив між виробничими потужностями оборонних компаній та фінансуванням на 2024 рік становить 10 мільярдів доларів.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін під час Форуму оборонної промисловості в Брюсселі.

Моє завдання — отримати це фінансування на виробництво в Україні, оскільки ми вже спроможні. В нас є додаткові незаконтрактовані спроможності, і ми хочемо, щоб вони були профінансовані європейськими коштами, — наголосив очільник відомства, цитує "Радіо Свобода".

Кошти можна буде спрямувати на різні типу озброєння: від бронетехніки і до систем безпілотних літальних й наземних комплексів.

Це найшвидший і найправильніший спосіб, як допомогти нашим Силам оборони… Частина цього товару може бути вироблена дуже швидко, – резюмував він.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може