Финансы

Цьогоріч з України виїде ще 200 тисяч українців – НБУ

“> Цьогоріч з України виїде ще 200 тисяч українців - НБУ

У цьому році очікується відплив зовнішніх мігрантів у 200 тисяч осіб, проте за прогнозами Національного банку України у 2025-2026 роках до країни повернеться 1,2 мільйона осіб.

Про це йдеться у інфляційному звіті НБУ.

У 2024 році очікується подальший відплив зовнішніх мігрантів (близько 200 тис. осіб), – йдеться у повідомленні.

У зв'язку з подальшою нормалізацією української економіки у 2025 році та поступовим скороченням програм підтримки українських мігрантів у країнах-реципієнтах передбачається формування чистого повернення мігрантів в Україну, приблизно в кількості 400 тисяч осіб.

У 2026 році цей процес очікується ще активнішим, з поверненням, за припущеннями НБУ, 800 тисяч осіб. Крім того, значна кількість внутрішньо переміщених осіб залишатиметься на внутрішньому ринку праці, що відобразиться на збільшенні диспропорцій на цьому ринку.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може