Финансы

Данія надасть Україні ще €4,7 млн на відновлення енергооб’єктів у двох областях

“> Данія надасть Україні ще €4,7 млн на відновлення енергооб'єктів у двох областях

Міністерство закордонних справ Данії надасть Україні 4,7 млн євро для відновлення пошкоджених енергетичних об’єктів у Харківській та Миколаївській областях.

Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Ці кошти надійдуть до фонду підтримки української енергетики. Загальна сума перерахованих та анонсованих внесків до фонду наразі становить понад 551 мільйон євро. 

Данія стала першим спонсором фонду підтримки енергетики України, зробивши внесок для відновлення української енергетики ще у квітні 2022 року. Ми щиро дякуємо партнерам за цю незмінну позицію і продовження підтримки. Її особливо гостро потребують саме прифронтові області, енергетичні об’єкти яких щоденно зазнають ворожих атак, — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Нагадаємо, удари українських дронів пошкодили чи зруйнували майже 17% усіх потужностей нафтопереробки російської федерації. В європейській частині  росії – 30%. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповів  директор енергетичних програм центру Разумкова Володимир Омельченко.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може