Финансы

Данія передасть Україні військову техніку на понад півмільярда доларів

“> ” src=”/wp-content/uploads/2023/10/3172ff833288eecf388b90b2db67a056.webp” alt=”Данія передасть Україні військову техніку на понад півмільярда доларів” width=”100%” />

Данія виділила Україні значний пакет військової допомоги на суму понад півмільярда доларів. Ця допомога включає в себе танки, боєприпаси та безпілотники. 

Згідно з повідомленням Міністерства оборони Данії, данська влада надала військову пожертву Україні на загальну суму 3,7 мільярда данських крон, що становить близько 522 мільйони доларів США.

У складі цього пакета військової допомоги містяться такі види військової техніки та озброєння, як танки Т-72 та бойові машини піхоти БМП-2. Крім того, пакет включає артилерійські боєприпаси, безпілотники та стрілецьку зброю. Данія також надає фінансову підтримку для створення броньованих інженерно-евакуаційних машин у співпраці з Німеччиною.

Ця допомога відіграє важливу роль у збереженні сухопутної бойової потужності України та допомагає країні відстоювати свою незалежність в умовах конфлікту.

Я зустрівся зі своїм українським колегою у вівторок у Києві й отримав оновлену інформацію частково про ситуацію в Україні та частково про потреби України в боротьбі з російським вторгненням. Саме на основі триваючих переговорів з українцями було складено тринадцятий і всеосяжний пакет пожертвувань Данії, – заявив міністр оборони Троельс Лунд Поульсен.

Раніше президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Данії Метте Фредеріксен, він обговорив допомогу для України.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може