Финансы

ДБР передало ЗСУ металеве майно білоруської компанії на понад 61 млн доларів

“> ДБР передало ЗСУ металеве майно білоруської компанії на понад 61 млн доларів

Державне бюро розслідувань передало Збройним силам України майно білоруської компанії вартістю понад 61 мільйон доларів.

Про це повідомили в пресслужбі ДБР.

Це майно було виявлено під час досудового розслідування на території морського порту. Йдеться про 26 тисяч тонн металевої продукції, зокрема арматури, труб та сталевих заготовок. Власником цього майна є компанія з Білорусі.

Майно країни-агресора могло вже майже два роки служити нашій армії, якби митниця не "загубила" його супереч вимогам Закону "Про вилучення майна у період військового стану". Встановлено, що білоруська продукція транзитом зайшла в Україну до повномасштабного вторгнення й мала невдовзі відправлятись до країн ЄС. Орієнтовна вартість товару становить понад 61 млн доларів США, – наголосили в ДБР.

Майно було вилучено та передано ЗСУ. Йдеться про 412 вагонів з металевою продукцією.

Це рішення ДБР є черговим кроком у підтримці Збройних сил України у боротьбі з російською агресією.

Нагадаємо, у пʼятницю, 19 січня, радниця ДБР Тетяна Сапьян заявила, чому Державне бюро розслідувань відразу не могло заарештувати сина львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича – Романа Гринкевича. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може