Финансы

Дизель і бензин здорожчають: скільки коштуватиме пальне в Україні

“> Дизель і бензин здорожчають: скільки коштуватиме пальне в Україні

Підвищення світових цін на один долар впливатиме на вартість пального й на українських заправках. Дизель та бензин А-95 коштуватимуть по 63 гривні за літр. Про це сказав експерт Дмитро Льоушкін Facebook.

"Сьогодні голова Chevron, Майк Вірт, однозначно запевнив, що на його думку, вартість нафти вже найближчим часом перевищить 100 доларів. Незабаром наші маркетмейкери – зелені мережі АЗС – торгуватимуть звичайним дизелем і "п'ятіркою" по 63 гривні, а лоукости різних кольорів – по 60", – написав Льоушкін.

На його думку, щойно нафта сягне "сотні", це спричинить ажіотаж, внаслідок якого світові ціни на "чорне золото" сягнуть рівня 110-120 доларів за барель, через що ціни на українських АЗС можуть зрости аж до 80 гривень за літр.

"Побачити 80 грн за літр – це все ж таки найгірший і малоймовірний сценарій розвитку ситуації, але й водночас зараз немає стовідсоткових доводів заперечувати ймовірність його розвитку", – додав Льоушкін.

Він підрахував, що кожне здорожчання світових цін на один долар виливатиметься у плюс одну гривню на українських заправках.

"Ви собі такий калькулятор у голові тримайте, що плюс 1 бакс за бочку нафти – це дуже грубо плюс 1 гривня на літрі бензину у нас в країні. Тут неважко зрозуміти, що 20 доларів – це 20 гривень. Перспектива так собі, на зиму – особливо", – підсумував Льоушкін.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може