Финансы

Для мешканців Харківщини субсидія на електроенергія зросте у 5 разів (відео)

“> Для мешканців Харківщини субсидія на електроенергія зросте у 5 разів (відео)

Кабмін вирішив збільшити у 5 разів на нинішній неопалювальний сезон (з травня по вересень) для жителів Харкова та області розмір пільг і субсидій на електроенергію.  

Адже вартість 1кВт електроенергії, що постачається централізовано, становить 2,64 грн, а вартість 1кВт, виробленого на дизельному паливі – в 5 разів більше (13,5 грн). 

Завдяки цьому, середній розмір субсидії на електроенергію для харків'ян збільшиться зі 106 грн до 530 грн на місяць, а пільги – з 74 грн до 370 грн. 

Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповіла міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

"Потреба в тому, щоб збільшити субсидію на неопалювальний сезон на електрику для Харківської області зумовлена тим, що сьогодні нажаль ми бачимо ту величезну кількість обстрілів, яка руйнує інфраструктуру Харківщини, у тому числі енергетичну. 

І переважна більшість мешканців змушені в якості джерела для електроенергії обирати більш дорогі ресурси, зокрема дизельне паливо. Ми обрахували, що для 1кВт електроенергії в звичайному режимі потрібно 3 грн практично, 2,64 грн, а якщо виробляти електроенергію з дизельного палива – це приблизно в 5 разів більше. Тому власне і коефіцієнти для субсидій будуть застосовані в розмірі 5 як для субсидій, так і для пільг. У кожного платіжка в частині субсидії збільшиться на 5… 

Додатково звертатися за перерахунком не потрібно, усім чинним отримувачам субсидій, така сума буде перерахована Пенсійним фондом автоматично", – розповіла Жолнович.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може