Финансы

До Дня Святого Валентина НБУ ввів в обіг нову монету “Кохання”

“> До Дня Святого Валентина НБУ ввів в обіг нову монету "Кохання"

Національний банк України до Дня Святого Валентина ввів в обіг нову пам'ятну монету "Кохання". Про це повідомила пресслужба регулятора.

Пам’ятна монета "Кохання" виготовлена з нейзильберу та має номінал 5 гривень. Тираж монети – до 50 000 штук. Ціна у сувенірній упаковці – 159 грн.

На аверсі  розміщено стилізовану троянду у вигляді серця. Її пелюстки – це слова "кохання", написані найпоширенішими мовами світу. Це додатково підкреслює універсальність та безмежність цього почуття, яке не знає ані кордонів, ані мовних бар’єрів.   На реверсі монети зображено серце, від якого рівномірно розходяться хвилі. Така композиція символізує всеосяжність кохання, вібрації якого сягають найпотаємніших глибин душі.

До Дня Святого Валентина НБУ ввів в обіг нову монету "Кохання"

Нагадаємо, "Подробиці" склали список 10-ти найкращих романтичних комедій до Дня Святого Валентина.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може