Финансы

“Дочка” Bank of China призупинила розрахунки з росією через санкції США

“> "Дочка" Bank of China призупинила розрахунки з росією через санкції США

"Бэнк оф Чайна", російська "дочка" китайського Bank of China, який займається платежами в юанях між росією та КНР, призупинив операції з російськими банками з SDN List США. З рештою партнерів банк продовжить роботу. Про це розповіло кілька джерел на фінансовому ринку, передає "Коммерсант".

На "Бэнк оф Чайна" припадала істотна частина трафіку платежів між росією і Китаєм, хоча зараз банк більше зміщується у бік небанківських посередників. Співрозмовники вважають, що рішення пов'язане з побоюваннями вторинних санкцій.

Bank of China працює у росії з 1993 року. За даними на 1 лютого 2022 року, сума активів дочірнього підприємства в рф становила 65 млрд руб. Bank of China вважається опорною розрахунковою організацією для підприємств та держструктур Китаю.

Читайте також G7 та ЄС готують санкції проти банків, які використовують російський аналог SWIFT – Bloomberg

Наприкінці квітня The Wall Street Journal з посиланням на джерела повідомила, що США працюють над санкціями проти деяких китайських банків. Структури та громадяни з КНР за останні півроку регулярно опинялися під американськими санкціями проти росії, зокрема в черговому пакеті обмежень, оголошеному 12 червня.

Нагадаємо, США запровадили санкції проти кількох російських фінансових інститутів, які виступають посередниками при торгах доларами на російському валютному ринку, зокрема Мосбіржі, Національного клірингового центру та Національного розрахункового депозитарію.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може