Финансы

Екс-менеджер “Нафтогазу” Олександр Кацуба повернувся на ринок газу – ЗМІ

“> Екс-менеджер “Нафтогазу” Олександр Кацуба повернувся на ринок газу - ЗМІ

Олександр Кацуба, відомий в минулому менеджер державний підприємств "Полтавагазвидобування", "Чорноморнафтогаз" та НАК "Нафтогаз", повернувся на ринок видобутку газу як приватний гравець. Про це у своїй статті, присвяченій підприємцю, повідомляє BusinessUA.

Видання повідомляє, що, незважаючи на повномасштабне вторгнення, Кацуба повернувся на ринок газу. У 2023 році його компанія АЛЬФА ГАЗ почала працювати над приватним видобутком газу. Станом на початок 2024 року компанія видобуває 1,0 – 1,5 мільйони кубометрів газу на місяць. 

Сам Кацуба відносить компанію до середніх за розміром гравців ринку. Чи планує підприємець подальше розширення свого газовидобувного бізнесу наразі невідомо, сам підприємець коментує це обережно і посилається на залежність від подальшого перебігу війни.

Довідка. Олександр Кацуба – український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ.

Олександр Кацуба став відомим на початку 10-х років завдяки роботі у державних енергетичних гігантах. З 2010 року почав працювати заступником директора з економіки у "Полтавагазвидобування", потім – заступником голови правління "Чорноморнафтогазу".

З грудня 2012 до серпня 2014-го Олександр Кацуба був заступником Голови правління і членом правління НАК "Нафтогаз України". Останні 10 років Кацуба активно розвиває власний бізнес, а з початком повномасштабного вторгнення Росії долучився до волонтерської діяльності. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може