Финансы

Ердоган на зустрічі з Ілоном Маском запропонував побудувати в Туреччині завод Tesla (відео)

“> Ердоган на зустрічі з Ілоном Маском запропонував побудувати в Туреччині завод Tesla (відео)

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган зустрівся у Нью-Йорку з американським бізнесменом Ілоном Маском. Вони обговорили можливі інвестиції мільярдера в економіку Туреччини.

Зустріч відбулася у рамках Генасамблеї ООН.

"Президент Реджеп Тайїп Ердоган прийняв Ілона Маска, засновника компаній Tesla і SpaceX у Нью-Йорку. У світлі виходу… продукції Tesla на турецький ринок Ердоган закликав компанію відкрити свій сьомий завод у Туреччині", – повідомила канцелярія президента Туреччини.

Ілон Маск прийшов на зустріч з турецьким лідером зі своїм сином X Æ A-12, якого коротко звуть Ліл Ікс. Ердоган поцікавився у Маска, де його дружина. Той відповів, що вони розлучилися і вона у Сан-Франциско, тому він дбає про сина.

Ердоган на зустрічі з Ілоном Маском запропонував побудувати в Туреччині завод Tesla (відео)

Ердоган запросив Ілона Маска на технологічний фестиваль Teknofest в Ізмірі, розповів про концепцію Digital Turkiye та національну стратегію в галузі штучного інтелекту. Президент Туреччини також запропонував співпрацю з SpaceX у галузі космічних досліджень.

У серпні Tesla висловила зацікавленість у будівництві заводу з виробництва недорогих електромобілів в Індії. Зараз Tesla має шість заводів. Сьоме підприємство – у Мексиці, воно знаходиться на стадії будівництва.

Ілон Маск говорив, що Tesla обере країну для будівництва нового підприємства до кінця цього року.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може