Финансы

Фермерам виділили гранти на худобу та землю: як отримати гроші

“> Фермерам виділили гранти на худобу та землю: як отримати гроші

Уряд ухвалив рішення про надання грантової підтримки малим агровиробникам. Про це повідомляє Урядовий портал.

Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні розпорядження № 495-р "Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства" було прийнято на черговому засіданні. Документ підготовило Мінагрополітики.

грарії, які мають у власності чи користуванні до 120 га; утримують до 100 корів або до 500 маточного поголів’я кіз або овець, можуть отримати таку підтримку:

  • 4000 грн на один гектар оброблюваних угідь;
  • 7 000 грн на одну корову всіх напрямів продуктивності;
  • 2000 грн на одну голову кіз або овець.

Заявки на отримання допомоги прийматимуться через Державний аграрний реєстр.

Про початок прийому заявок буде повідомлено на сайті Мінагрополітики. Орієнтовно реєстрація розпочнеться в кінці червня.

Крім того, збільшено статутний капітал Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Це суттєво знизить ризики для банків при кредитуванні і стимулюватиме банки співпрацювати з малими та середніми сільгоспвиробниками.

Під час весняної польової кампанії в Україні засіяли майже 12 млн га. Прогноз врожаю на цей сезон – 76 млн тонн, для порівняння в 2023 році зібрали 82 млн тонн. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може