Финансы

Фінансова допомога на ремонт житла: скільки коштів може виплатити держава та як відбувається контроль

“> Фінансова допомога на ремонт житла: скільки коштів може виплатити держава та як відбувається контроль

Фінансову допомогу на ремонт житла держава почала виплачувати у травні. За цей період заявок надійшло понад 40 тисяч. Про це повідомила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Станом на зараз ми маємо не всі задоволені заявки, вони все ж продовжують надходити. Якщо говорити в цифрах, майже 42 тисячі заявок надійшло наразі і очікують обробки майже 8 тисяч. Говорячи про суму компенсації, можу сказати: максимальна суму, яку може отримати громадянин – це 200 тисяч гривень. Якщо дивитися в середньому з нарахованих майже 13 тисяч домогосподарств середня сума – близько 82 тисяч, – сказала Козловська.

Також вона додала, що контроль над виділеними коштами відбувається двома шляхами.

"Перший – люди отримують гроші на картку. Ці кошти можна використати виключно на придбання будівельних матеріалів або будівельно-монтажних робіт. Другий – органи місцевого самоврядування після того, як люди завершать роботи на своєму обʼєкті, вибірково будуть здійснювати фізичний контроль над виконаними роботами".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може