Финансы

Фінансова допомога від партнерів: коли та які транші отримає Україна

“> Фінансова допомога від партнерів: коли та які транші отримає Україна

У четвер, 14 березня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" народна депутатка, голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа розповіла, як затримка фінансової допомоги партнерів впливає на ситуацію в Україні. 

Наразі ми пройшли перший квартал більш-менш стабільно. В нас немає зараз прямої бюджетної допомоги від США. І будь-якої допомоги. Але вже наприкінці березня ми отримаємо кілька траншів від партнерів.

"По перше, це 4,5 млрд євро від ЄС і ще додаткові 1,5 млрд євро у квітні надійдуть від ЄС. Крім цього, ми очікуємо 1,5 млрд доларів від Світового банку та 880 млн доларів від Міжнародного валютного фонду. Нарешті уряд Канади планує надати нам пряму бюджетну фінансову підтримку у розмірі 2 млрд канадських доларів. Це допоможе нам пройти наступний квартал, навіть якщо допомоги від США не буде, чи вона буде проголосована через декілька місяців", – додала вона. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може