Финансы

Галущенко назвав мету російських ударів по енергетиці в Україні

“> Галущенко назвав мету російських ударів по енергетиці в Україні

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що російські удари по енергетиці в Україні спрямовані на знищення маневрової генерації. Про це повідомили в Міністерстві енергетики України.

На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбулося у Чернівцях під головуванням Президента України Володимира Зеленського, Галущенко розповів, що внаслідок російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури система втратила значний обсяг генерації електроенергії. 

Удари з 22 березня відбуваються по енергетичній системі щодня, вони наймасштабніші, навіть якщо порівнювати з 2022 – 2023 роками. Ми втратили значний обсяг теплової та гідрогенерації. Також відбуваються удари по об’єктах передачі електроенергії. Ворог спланував усі удари, щоб знищити маневрову генерацію в країні, – наголосив міністр.

Він також ознайомив учасників Конгресу з планами щодо відновлення і розширення потужностей, підкресливши, що незважаючи на атаки, систему вдалося утримати, і на сьогодні вона працює стабільно.

Нагадаємо, міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що росія відновила атаки на енергетичну інфраструктуру України, тому українцям потрібно бути готовими до будь-яких сценаріїв навесні та влітку.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може