Финансы

Газ дорожчає третій місяць поспіль: яка ціна на паливо

“> Газ дорожчає третій місяць поспіль: яка ціна на паливо

Міністерство економіки України опублікувало офіційні дані щодо фактичної ціни реалізації природного газу в країні за вересень 2023 року. Згідно з цими міністерства, вартість газу складала 14 850 гривень за 1 тисячу кубометрів без урахування ПДВ. Це на 18,8% більше, ніж у попередньому місяці.

Звіти міністерства вказують на тривале зростання цін на природний газ, і вересень вже є третім місяцем поспіль, коли ціни зростають. Проте, важливо відзначити, що протягом останнього року ціна на газ знизилася вдвічі згідно з офіційними даними.

Ця середня ціна на природний газ розраховується відповідно до формули, визначеної Податковим кодексом України, яка використовується для обчислення рентної плати за використання природних ресурсів. Зростання цін на енергоресурси завжди є важливим питанням для економіки країни та життя громадян, і відстежування цих змін є важливою складовою економічного аналізу.

Газ дорожчає третій місяць поспіль: яка ціна на паливо

Раніше ми писали про 5 способів, як передати показники лічильника.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може