Финансы

Глава Пентагону підтвердив пакет допомоги Україні на 200 млн доларів

“> Глава Пентагону підтвердив пакет допомоги Україні на 200 млн доларів

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки (США) оголосив про виділення нового пакету військової допомоги для України загальною сумою в 200 мільйонів доларів.

Ця інформація була офіційно оголошена під час засідання Контактної групи у форматі "Рамштайн", яке відбулося 11 жовтня в столиці Бельгії, Брюсселі.

Дана новина підтверджує американську підтримку України у сфері безпеки та оборони.

Я радий, що США оголосить наступний пакет оборонної допомоги Україні, який становить 200 мільйонів доларів.

"Новий пакет військової допомоги для України включатиме боєприпаси калібру 155-мм та 105-мм, а також "зовсім нові системи протиповітряної оборони, які незабаром будуть доставлені в Україну", – повідомив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін.

До цього важливого оборонного пакету від США також увійдуть ракети, повітряні боєприпаси, протитанкова зброя та "необхідне озброєння для боротьби з російськими дронами". Це свідчить про рішучу підтримку України у зміцненні її оборони та здатностей для відповіді на виклики, пов'язані з безпекою в регіоні.

Таким чином, загальне зобов'язання Америки становитиме 43 мільярди доларів з початку війни.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц під час зустрічі з президентом Зеленським на ІІІ саміті Європейської політичної спільноти в Гранаді (Іспанія) пообіцяв посилити українську протиповітряну оборону американською системою Patriot.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може