Финансы

Хто в Україні отримає майже 11 тисяч гривень допомоги: список областей

“> Хто в Україні отримає майже 11 тисяч гривень допомоги: список областей

Під час воєнного стану жителі України отримують різноманітну фінансову допомогу. Зокрема, деякі категорії можуть претендувати на виплату майже 11 тисяч гривень.

Більш детально про це розповіли на сайті Естонської ради у справах біженців, яка й виділяє допомогу.

Повідомляється, що протягом трьох місяців з моменту подання заявки деяким категоріям українців виплачують по 3,6 тис. гривень протягом трьох місяців. Усього – 10800 грн.

"Багатоцільова грошова допомога надається на основі оцінки домогосподарства на предмет відповідності соціально-економічним критеріям та критеріям уразливості", – йдеться у повідомленні.

Розраховувати на отримання виплат можуть мешканці Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей.

Подати заявку на отримання допомоги можна за телефоном 0-671-052-803 або за запитом на сайті.

На сайті йдеться про те, що гуманітарні організації в Україні переглянули розмір щомісячних виплат багатоцільової грошової допомоги найбільш вразливим людям, які постраждали від війни. З початку жовтня 2023 року вразливі верстви населення отримуватимуть 3600 грн для кожного члена домогосподарства, замість раніше виплачуваних 2220 грн.

Раніше повідомляли, що міжнародні резерви України за місяць скоротилися на 1,7%. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може