Финансы

Хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати в жовтні

“> Хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати в жовтні

У вересні на виплату пенсій особам з числа внутрішньо переміщених осіб, неотриманих за минулі періоди, було додатково спрямовано 536 млн грн. Аналогічна виплата запланована й у жовтні.

Про це інформують у Пенсійному фонді.

Зазначається, що Уряд своєю постановою від 05.09.2023 № 944, вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2023 рік, збільшивши до 1 млрд грн цільові призначення на виплату пенсій за минулі періоди особам з числа вимушених переселенців.

Пенсіонерам з числа ВПО, у пенсійних справах яких обліковуються пенсії, невиплачені за минулі періоди, додатково виплачено по 2093 грн, тобто розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Такий особливий порядок виплати сум пенсій за минулі періоди особам з числа ВПО визначено постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1165, пояснили у ПФУ.

Наступна виплата пенсіонерам з числа переселенців запланована на жовтень поточного року.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може