Финансы

“Я бачу велику втому від наших партнерів” – міністр фінансів України

“> "Я бачу велику втому від наших партнерів" - міністр фінансів України

Україні стає все важче отримати фінансову підтримку через те, що увага ключових країн-донорів зосереджується на майбутніх виборах. Про це сказав міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв’ю Reuters.

Я бачу велику втому, я бачу багато слабкості серед наших партнерів, вони хотіли б забути про війну, але війна все ще триває, – сказав Марченко в кулуарах Міжнародного валютного фонду та засідання Світового банку в Марракеші.

За його словами, Україна наразі прикладає удвічі більше зусиль, щоб переконати своїх партнерів надавати підтримку, у порівнянні з минулими щорічними зустрічами у квітні. Марченко також зауважив, що "геополітичні зміни та внутрішні політичні обставини у різних країнах" призводять до зменшення бажання урядів надавати підтримку Україні, зокрема враховуючи майбутні вибори у США та Європейському Союзі.

Нагадаємо, відомі світові бренди, які закрили магазини в Україні після початку російського вторгнення, можуть повернутися. Йдеться про Ikea, H&M та Zara.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може