Финансы

Як оформити довідку ВПО та допомогу на проживання

“> Як оформити довідку ВПО та допомогу на проживання Як оформити довідку ВПО та допомогу на проживання Наталія Клюєва

Українцям, які вимушено змінили місце проживання у звʼязку з війною, мають право отримувати виплати. Розказуємо, як це зробити. 

Заповнення документів та подання заявки на отримання регулярних виплат для внутрішніх переселенців можливе як фізично, так і через інтернет-платформу, що наразі для багатьох українців зручніше та доступніше.

Як оформити довідку ВПО та допомогу на проживання

Як оформити довідку ВПО та допомогу на проживання

Один із батьків може завірити довідку для отримання (ВПО) для своєї дитини, яка не досягла 14-річного віку. Для цього, у відповідному додатку до заявки, який заповнює батько або мати, що здійснює подачу на зазначену послугу, повинно бути представлено свідоцтво про народження дитини.

Обовʼязково зазначте у заяві, що також подається заява для дитини. Це є необхідним етапом процедури, що підкреслює подачу заявки на отримання ВПО для всіх визначених осіб у сім'ї.

Раніше ми писали про те, що Кабінет міністрів змінив порядок призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Наразі допомогу отримують 2,6 млн українці.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може