Финансы

Яка зима на нас чекає та коли зменшиться дефіцит електроенергії: член НКРЕКП дав відповідь

“> Яка зима на нас чекає та коли зменшиться дефіцит електроенергії: член НКРЕКП дав відповідь

У вівторок, 4 червня, в ефірі телемарафону "єдині новини" на телеканалі "Інтер" член НКРЕКП Костянтин Ущаповський розповів про те, коли зменшиться дефіцит електроенергії в країні. 

Я хочу сказати, що енергосистема України це дуже складний організм. На сьогоднішній день основне завдання енергетиків – не гаяти часу та використати всі можливі ресурси, від допомоги, які надають нам наші західні партнери до тих грошей, які зайдуть з тарифом для того, щоб вже зараз вже, вже сьогодні розпочати і проводити ремонтно-відновлювальні роботи. Основна мета – підготувати до проходження осінньо-зимового максимуму. На жаль, той ефект, який дасть підвищення тарифу у вигляді надходження коштів, енергетики почують приблизно десь через місяць, коли прийдуть нові платіжки і люди почнуть їх платить. Тому, відключення зараз ідуть виключно через те, що енергосистема України зазнала серйозних пошкоджень з боку агресора російської федерації.

Також він розповів, яка зима чекає на нас, на його думку. 

Я знаю, що всі мешканці України, всі громадяни України відчувають той натиск ворога на енергосистему України, це новини, які не є приємними, але вони дуже часто лунають. Тому, на сьогоднішній день підготовка до опалювального сезону є основним пріоритетом у енергетиків. Всі ресурси сконцентрований на тому, щоб цю підготовку не просто завершити до якоїсь дати, а для того, щоб ця підготовка йшла, обладнання в міру відновлення включалося в роботу і енергобаланс нашої системи поліпшувався.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може