Финансы

Які купюри та монети не прийматимуть в Україні з 1 жовтня

“> Які купюри та монети не прийматимуть в Україні з 1 жовтня

В українців залишилося лише кілька днів, щоб обміняти дрібні монети та банкноти гривні старих зразків до 2003 року – з 1 жовтня їх вилучають із готівкового обігу. Про це нагадали у НБУ.

Йдеться про розмінні монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок та банкноти номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень зразків до 2003 року всіх років випуску.

Регулятор нагадав, що обміняти їх потрібно до 30 вересня, інакше вони просто перетворяться на сувеніри, за які нічого не купити.

Для обміну цих грошей слід звертатися:

Національний банк України:

  • У Києві: Контрактова пл., 2А;
  • В Дніпрі: вул. Воскресенська, 13;
  • У Львові: вул. Коперника, 4;
  • В Одесі: вул. Рішельєвська, 8;
  • У Харкові: Театральна пл., 1;
  • В Хмельницькому: вул. Володимирська, 91.

До уповноважених банків: АТ "Ощадбанк", АТ "КБ ПриватБанк", АТ "Райффайзен Банк", АТ "ПУМБ". Актуальну інформацію, в яких відділеннях та філіях можна здійснити обмін, потрібно дізнаватися на офіційних сайтах цих банків.

У НБУ також підкреслили, що обміняти розмінні монети та банкноти на інші монети та банкноти всіх номіналів, що перебувають у обігу, у сумах, кратних 10 копійкам, громадяни зможуть без стягнення плати за проведення такого обміну .

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може