Финансы

Картопля невпинно дорожчає: яка вартість найпопулярнішого овоча

“> Картопля невпинно дорожчає: яка вартість найпопулярнішого овоча

Картопля, яка надходить на український ринок, продається за оптовою ціною 12-16 грн/кг, що у середньому становить 17% зростання порівняно з кінцем минулого робочого тижня.

Про це повідомили аналітики проекту EastFruit, які посилаються на дані щоденного моніторингу.

Підвищення цін на картоплю на українському ринку триває вже два тижні поспіль, і наразі вартість картоплі в Україні в середньому є в 2,5 раза вищою, ніж у цей самий період минулого року.

Багато учасників ринку не передбачають скорочення торговельної активності в цьому сегменті найближчим часом. Більше того, чимало фермерів виражають намір продовжити підвищувати ціни, пояснюючи своє рішення активним попитом на якісну картоплю.

Водночас пропозиція такої продукції на ринку дещо обмежена, оскільки деякі великі господарства, як і раніше, стримують продажі картоплі високої якості в надії на подальше подорожчання, – йдеться на аналітичній платформі.

Нагадаємо, ціни на популярний овоч українського виробництва значно зросли, зокрема, білокачанна капуста продається від 7 до 10 грн за кілограм, що в середньому на 20% вище, ніж на минулому тижні.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може