Финансы

Київ розпочне відключення опалення з 28 березня

“> Київ розпочне відключення опалення з 28 березня

Опалювальний сезон у Києві планується завершити вже з 28 березня через очікуване суттєве потепління, яке прогнозують синоптики. Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко.

Тому, вже з цього четверга місто розпочне процес відключення від опалення будівель. З 28 березня ми розпочинаємо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть змогу столиці зекономити енергоносії й не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям  міста – зекономити на сплаті за опалення, – повідомив він.

Відключення систем опалення у закладах соціального обслуговування, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільній та загальноосвітній сфері, а також у установах соціального обслуговування відбуватиметься за письмовими заявками їх керівників. 

Нагадаємо, у війні проти України росія використовує гіперзвукові ракети "Циркон". Зокрема, їх застосування по території нашої держави фактично підтвердив сам диктатор путін наприкінці минулого місяця.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може