Финансы

Компенсацію за невикористану відпустку розраховуватимуть по-новому

“> Компенсацію за невикористану відпустку розраховуватимуть по-новому

Кабінет Міністрів вніс зміни до урядової постанови, яка датується 1995 роком, і стосується порядку розрахунку середньої зарплати для виплати компенсації відпускних. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За словами Мельничука, тепер розрахунок середньої заробітної плати для компенсації за невикористані відпустки буде здійснюватися на основі виплат, здійснених у робочому році, у якому виникло право на відпустку.

Одночасно, розрахунок середньої зарплати для надання матеріальної допомоги буде проводитися з урахуванням виплат, отриманих за останні 12 календарних місяців, які передують місяцю надання матеріальної грошової допомоги.

Паралельно, Кабінет Міністрів встановив обмеження на розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, який тепер становитиме не більше однієї середньомісячної зарплати для держслужбовців.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може