Финансы

Кому продовжать виплати ВПО з 1 березня: у Мінсоцполітики назвали три ключові фактори (відео)

“> Кому продовжать виплати ВПО з 1 березня: у Мінсоцполітики назвали три ключові фактори (відео)

З 1 березня запрацюють нові правила допомоги для всіх внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Виплати будуть продовжені ще на шість місяців для пенсіонерів, громадян, які мають інвалідність, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інших вразливих категорій населення. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповіла перша заступниця міністра соціальної політики України Дарія Марчак. 

"До 1 березня продовжують виплати всім отримувачам, які сьогодні станом на зараз отримують цю допомогу. Після 1 березня уряд далі продовжить підтримувати родини внутрішньо переміщеним осіб, але чи буде така підтримка залежатиме від трьох ключових факторів.

Перший – де проживає родина. Всі родини, які мають дітей, і які проживають у зоні бойових дій або можливих бойових дій, для них виплати буде продовжено. 

Другий критерій – чи є у родини дитина чи ні. Якщо дитина, наприклад, до 14 років і навчається у школі або ходить до дитячого садочку, то це дає можливість батькам працевлаштовуватись і отримувати власні джерела надходжень. Якщо дитина, наприклад, проживає з мамою в Харкові, і очевидно, що дитячі садочки не працюють, а школи працюють здебільшого тільки онлайн, виникає ситуація, коли така родина не може отримати самостійно джерело доходу. І тому такій родині ми будемо підтримувати підтримку. 

І третій критерій. Чи батьки у такій родині намагаються працевлаштуватися чи ні. Для нас важливо, щоб наші ВПО працювали", – розповіла заступниця глави Мінсоцполітики.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може