Финансы

Користування гаджетами під час руху: який штраф загрожує водіям

“> Користування гаджетами під час руху: який штраф загрожує водіям

Використання телефону за кермом – це, перш за все, небезпека для водія та інших учасників дорожнього руху, оскільки неуважність на дорозі може призвести до автопригод. Про це заявили в патрульній поліції.

Не відволікайтеся на гаджети під час руху.

В поліції також зазначили, що в Україні дозволяється користуватися засобами зв’язку за допомогою спеціальної гарнітури, що дає змогу не відволікатися від керування автомобілем.

Нагадуємо, що за таке правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ч. 2 ст. 122 (Користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук) КУпАП. За таке порушення передбачено штраф на суму – 510 гривень.

Раніше ми писали про те, що рішення про збільшення штрафу за неявку до ТЦК може ухвалити суд. Відповідний законопроєкт вже розглядається у парламенті.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може