Финансы

Країни G7 виділили Україні понад 30 млрд доларів від початку повномасштабного вторгнення

“> Країни G7 виділили Україні понад 30 млрд доларів від початку повномасштабного вторгнення

Від початку повномасштабного вторгнення партнери G7 підтримували Україну в усіх можливих напрямах. Загалом за майже два роки було надано понад 30 млрд доларів.

Про це повідомляє міністр фінансів України Сергій Марченко.

Як зазначається, у межах Щорічних зборів МВФ та Світового банку міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустрічі з міністрами фінансів країн G7. Зустрічі були зосереджені на обговореннях забезпечення потреб держбюджету України наступного року, а також використання заморожених активів РФ на користь України.

"Пільгове фінансування та гранти від країн G7 стали ключовими у забезпеченні збалансованості держбюджету України та фінансуванні критично важливих видатків. Від 24 лютого 2022 року G7 спрямували до ДБУ майже 33 млрд доларів США. Більше половини всього зовнішнього фінансування за цей період", – сказав Марченко.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення Мінфін України залучив до держбюджету 64,9 млрд доларів США зовнішнього фінансування.

Найбільшими донорами стали:

ЄС, США, МВФ, Канада, Японія, Світовий банк, Велика Британія, Німеччина.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може